Asansör Kiralama

İstanbul asansör kiralama ülkemizin gelişmesi ile birlikte en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yerini almıştır. Portatif yük asansörleri oldukça yüksek fiyatlı olmaları ile sürekli kullanılmayacak olduklarında alınmaları halinde yüksek maliyetler ile karşılaşılmasına neden olmaktadır. Ayrıca bu asansörlerin büyük olması ile kullanılmadığı zamanlarda depolama sorunu da olmaktadır. Bu sorunlar ile yaşamak yerine kiralamak bütün firmalar için mantıklı bir çözüm olmaktadır. Musa Nakliyat olarak bizde son teknolojiye sahip bakımları düzenli yapılan ve gerekli bütün belgelere sahip asansör sistemlerimiz ile bu hizmeti vermekteyiz.

Her sektörün ihtiyacına yönelik asansörlerimiz ile portatif yük asansörü kullanmanız gerektiğinde size özel çözümler üretmekteyiz. Şirketimizden asansör kiralama yaptığınızda anlaştığımız tarihte ve saatte istediğiniz adrese asansörlerimizi getirmekte ve kurulumunu yaparak kullanmanız için hazır olarak sunmaktayız. Kullanımı sırasında sorun yaşamamanız için gerekli eğitimi vermekte istemeniz halinde de kullanımı için personel desteği vermekteyiz. Asansörlerimizin bakımları yapılıyor olmasına karşın çıkabilecek herhangi bir arıza da ise kısa sürede teknik destek vermekte ve bu şekilde işlerinizin aksamasını da önlemekteyiz.

İstanbul Asansör Kiralama Fiyatları

İstanbul asansör kiralama ihtiyacı duyan firmalar için bu hizmeti vermekte olan firmamızın çok sayıda asansör sistemi bulunmakta bunları kiralamak istediğinizde ise size özel fiyatlar sunulmaktadır. Bütçenize uygun olacak fiyat teklifinin hazırlanması için yetkili arkadaşlarımız sizlerle görüşmekte, asansörün hangi özelliklerinin olmasını istediğiniz, kaç metre yükseğe kadar çıkacağı ve ne kadar süre kullanılacağı gibi bilgileri aldıktan sonra fiyat teklifimiz hazırlanarak sunulmaktadır. Teklifin onaylanmasının ardından varılan anlaşma gereği asansör o tarihler arasında sizin için ayrılmaktadır. Bu sürenin uzaması gereken durumlar olabilmekte ve böyle bir durum olması halinde ise firmamıza önceden haber vermeniz programlarımızın aksamasını önlemektedir.

İstanbul asansör kiralama hizmetini İstanbul ilimizde çok sayıda modern asansör sistemleri ile vermekte olan firmamız sadece kendi şehrimize değil tüm Türkiye’de duyulan portatif yük asansör ihtiyacını karşılamak için hiç durmadan çalışmaktadır. Firmamızın asansör sistemlerine yoğun talep bulunmakta ve firmanızın ilerleyen günlerde bu yönde bir ihtiyacının belli olması halinde önceden iletişim kurmanız ve o tarihler için asansörün sizin adınıza ayrılmasını sağlamanız yararlı olmaktadır.