Blog

Güngören evden eve nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Her geçen gün hızla büyüyen İstanbul ilçelerinden birisi olan Güngören ilçesinde ikamet eden ve taşınmak durumunda kalan herkes için dünya standartlarında evden eve nakliyat hizmetlerini sunuyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerinde hem maddi hem de manevi değere sahip olan ev eşyalarının taşındığının bilincinde hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. Böylelikle her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyetini yakalayabileceğimiz Güngören evden eve nakliyat hizmetlerini sunuyoruz. Nakliye hizmetleri alanında eğitime sahip ve tecrübesi bulunan nakliye personelleri görev almaktadır. Asansörlü nakliye araçları gibi yeni nesil nakliye sistemlerini kullandığımız evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile Güngören ilçesinde taşınmak çok daha pratik bir hale dönüşüyor.

Güngören Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız Musa Nakliyat, Güngören evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında müşterilerine her zaman en iyisini sunabilmek amacı ile kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Özellikle de tüm müşterilerinin eşyalarının güvenliğini sağlama noktasında en kaliteli ve en yeni sistemleri kullanmaktadır. Bu sayede tüm evden eve nakliyat süreci boyunca eşyaların hiçbir şekilde zarar görmemesi sağlanmaktadır. Uzman personellerden oluşan nakliye ekiplerimiz içerisinde farklı uzmanlıklara sahip personellerde bulunmaktadır. Özellikle marangoz, elektrikçi vb. uzmanlıklar ile demontaj gerektiren eşyalarınız içinde en uygun olan taşıma koşullarını oluşturuyoruz. Bu hizmet yaklaşımı ile taşıma sürecinde hiçbir eşyanız için güvenlik zafiyetinin söz konusu olmamasını sağlıyoruz.

Güngören Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Musa Nakliyat olarak firmamız, tüm hizmetlerini yasal güvencede sunmaktadır. Bu çerçevede de evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlamaktadır. Taşıdığı tüm eşyalarınızın da bu sözleşme kapsamında belirtilmesine ayrı bir önem göstermektedir. Hem bunun için hem de daha güvenilir hizmet sağlayabilmek içinde ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz hizmeti kapsamında taşınacak eşyalarınızın miktar, nitelik ve boyut bilgileri ile birlikte taşınacağı kat sayısı, asansör olup, olmadığı ve güzergahtaki ücretli yol ve park yerleri gibi tüm detaylar belirlenmektedir. Ekspertiz raporu ile nakliye ücreti ve süresi gibi bilgilerin belirlendiği evden eve nakliyat sözleşmesine dahil edilmektedir. Ayrıca bu sözleşmede yer verilen tüm eşyalarınız, taşıma süreci boyunca firmamız tarafından sigorta kapsamına alınmaktadır. Güngören evden eve nakliyat hizmetlerimi için 7/24 iletişim numaralarımıza başvurabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş