Eşya Paketleme

Evden eve nakliyat veya eşya depolama hizmetleri için en temel hususlardan birisi de eşyaların güvenliğidir. Eşyaların güvenliğinin sağlanması noktasında titiz bir çalışma gerçekleştiren Musa Nakliyat olarak, profesyonel eşya paketleme hizmeti veriyoruz. En modern ambalajlama malzemelerini kullanarak, gerçekleştirdiğimiz paketleme uygulamalarıyla, eşya güvenliğini sağlıyoruz. Eşyaların taşınması sırasında dışarıdan gelebilecek her türlü risk faktörüne karşı eşyaların koruma altına alınması bu sayede mümkün olmaktadır. Eski usul farklı yerlerden temin edilen ve eşyalarla uyumlu olmayan paketleme malzemelerinin oluşturabileceği tüm riskler ortadan kaldırılabilmektedir. Özellikle de eşyaların nicelik ve nitelik kriterlerine göre uygun şekilde ambalajlama malzemelerinin kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu sayede paketleme işleminin en doğru şekilde yerine getirilmesi sağlanmaktadır.

Eşya Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Nakliyat hizmetleri kapsamında eşyaların güvenliğinin sağlanması birinci önceliktir. Bu güvenliğin sağlanması içinde eşya paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Eşya paketlemesinde standart olarak eşyaların niteliklerine göre hareket edilmektedir. Uzman personellerimiz tarafından eşyalarınızın boyutları, şekilleri ve formları dikkate alınarak, uygun olan ambalajlama malzemesi belirlenmektedir. Daha sonra en uygun biçimde eşyanızın paketleme işlemi hiçbir açık bırakmayacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Mutfak eşyaları ve ev aksesuarları gibi kırılma riski yüksek eşyalara özel pamuklu yapıda iç destekler sağlanır. Ayrıca üzerine gelebilecek baskı ve darbelerin süblime edilebilmesi amacı ile dayanıklı ve kaliteli ambalajlama ürünleriyle paketleme işlemi yerine getirilir. Bu şekilde nakliye işlemi sürecinde eşyaların kesinlikle herhangi bir tahribata uğramaması sağlanabilmektedir.

Yeni Nesil ve Hijyenik Paketleme Malzemeleri

Eşya paketleme işlemleri tamamen hassas bir şekilde yerine getirilir. Uzman ve tecrübeli personellerimiz tarafından her eşyanız için özel olarak paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Özellikle de eşyalarınızın yapısına göre esnek veya sert yapıda ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Aynı zamanda da mobilya, ev tekstili ve mutfak gereçleri için kullanımı gerçekleştirilen tüm ambalajlama malzemeleri tek kullanımlıktır. Bu şekilde eşyalarınızın hijyenikliği konusunda da en yüksek önlemlerin oluşturulmasını sağlayabilmekteyiz. Profesyonel eşya paketleme uygulamalarımızdan yararlanabilmek için haftanın her günü müşteri destek hattımızdan randevu alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi veya randevu oluşturmak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.