Sigortalı Nakliyat

Kurumsal veya bireysel taşınma ihtiyaçlarınız için Musa Nakliyat olarak, İstanbul sigortalı nakliyat hizmetleri sunuyoruz. İstanbul’da ilk faaliyete başladığımız günkü heyecanımızla modern altyapıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Firmamızın sigortalı nakliyat hizmetleri ile de eşyalarınızı sigortalı olarak yeni adresinize taşıyoruz. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz ile eşyalarınızın taşınması sırasında meydana gelebilecek her türlü olumsuz durumun firmamız sorumluluğu altında olmasını sağlıyoruz. Bunun içinde gerekli olan yasal düzenlemeleri her müşterimiz nezdinde özel olarak hazırladığımız nakliyat sözleşmesi kapsamına dahil ediyoruz. Böylelikle İstanbul’da ister şehir içi ister de şehirlerarası olması fark etmeksizin tüm taşınmalarınızı sigortalı olarak yapabilirsiniz.

İstanbul Sigortalı Nakliyat Nedir?

Nakliyat hizmetleri kapsamında tüm eşyalarınızın sigorta kapsamına alınmasına önem gösteriyoruz. Firmamız Türkiye’nin saygın ve kaliteli sigorta şirketleri ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde tüm taşıma hizmetlerinde eşyaların sigorta kapsamına alınmasını sağlıyor. İstanbul sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın firmamızın sorumluluğu olduğu süreçte yaşanacak tüm olumsuzluklar firmamızın yükümlülüğünde tutulmaktadır. Böylelikle taşıma sırasında meydana gelebilecek eşyaların zarar görmesi veya kaybolması gibi tüketici mağduriyetine yol açabilecek durumlar, firmamız tarafından güvence edilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin asla firmamız sorumluluğundan kaynaklı bir mağduriyet yaşamamasını sağlayabilmekteyiz.

Ücretsiz Ekspertiz Uygulaması

Musa Nakliyat olarak İstanbul’da sunduğumuz İstanbul sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Uzman ve tecrübeli eksperlerimiz tarafından taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınız incelenmektedir. Bu incelemeler vesilesi ile nakliye edilecek eşyaların sayısı, nitelikleri ve yoğunluğu gibi tüm detaylar belirlenir ve raporla kayıt altına alınır. Bu şekilde her bir eşyanız tek tek sigortalanabilmektedir. Sigortalanan eşyalarınızın zarar görmesi veya kaybolması halinde ise mağduriyetiniz sigorta kapsamı dahilinde giderilmektedir. İstanbul’da şehir içi veya tüm Türkiye geneline şehirlerarası nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınız halinde firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde yeni adresinize taşınması için tüm kadromuzla büyük bir gayretle çalışıyoruz. Her zaman hizmet yaklaşımımız gereğince eşyalarınızın güvenliğini birinci planda tutuyoruz. İstanbul’daki tüm sigortalı nakliyat hizmeti ihtiyaçlarınıza ilişkin olarak bilgi almak veya randevu oluşturmak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.