Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetleri ile birlikte artık evde veya ofiste fazlalık durumda olan ve gereksiz yer kaplayan eşyaları güvenle muhafaza edebilme imkanı bulunuyor. Firmamız İstanbul genelinde tüm tüketicilerinin eşyalarının güvenle ve titiz bir şekilde muhafaza edilmesi için gelişmiş altyapısıyla hizmet veriyor. Eşya depolama şirketi olarak en ekonomik şekilde eşyaların özel bir alanda muhafazasını sağlamaktayız. Depolama ve ambalajlama alanında uzmanlığa sahip personellerimiz ve beraberinde moderniz sistemlerimizle eşyaları güvenle muhafaza ediyoruz. Ev veya ofiste kullanım dışı durumda bulunan ve belirli sürelerle bir yerde güvenle muhafaza edilmesi gereken tüm eşyalarınız için depolama desteği sağlıyoruz. Eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında tüm eşyalarınızı adresinize gelerek, uzman nakliye personellerimizle teslim alıyoruz. Böylelikle ekstra nakliye maliyeti ve uğraşısına gerek olmadan evinizdeki veya ofisinizdeki eşyalarınızı depolama alanımıza taşıyoruz.

7/24 Güvenlikli İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızı, Ekşiçi Nakliyat olarak İstanbul’da en yeni güvenlik teknolojileriyle kurduğumuz geniş ve hijyenik depolama alanında saklıyoruz. Haftanın her günü 24 saat boyunca özel güvenlik kamera ve diğer güvenlik sistemleri ile depolama alanını gözlemliyoruz. Ayrıca uzman ve eğitimli güvenlik personellerimizle depolama alanında fiziki güvenliği de en yüksek seviyede tutuyoruz. Depolarımıza koyulan tüm eşyalarınızın her biri firmamız güvencesi altına alınmaktadır. Herhangi bir zarar görme veya kaybolma gibi durumlarda kesinlikle mağduriyetinize yol açabilecek bir tabloyla karşı karşıya kalmamanızı garanti ediyoruz. Bunun içinde İstanbul eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında depolama alanında bulunan tüm eşyaları sigortalamaktayız.

Ekonomik ve Hijyenik Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama alanlarımızda en yüksek seviyede hijyen koşullarını oluşturmaya önem gösteriyoruz. Özellikle eşyalarınızın temizliği ve güvenliğini garanti edebilmek için her bir müşterimiz için özel odalarımız bulunuyor. Böylelikle eşyalarınızın başka müşterilerimizin eşyalarıyla karışması veya ortaya çıkabilecek risk faktörlerinin minimalize edilmesini sağlayabiliyoruz. Depolarımızda bulunan her bir özel odanın kapsamlı havalandırma ve temizlik kriterleri çerçevesinde toz, kir ve nem gibi olumsuz faktörlerden tamamen arındırılmış durumdadır. Böylelikle eşyalarınızı güvenle depolarımıza teslim edebilirsiniz. Depolama hizmetlerimizin maliyetleri ve diğer detaylarıyla ilgili olarak kapsamlı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşya depolamayla ilgili olarak 7/24 kesintisiz olarak destek alabilirsiniz.