Blog

Küçükçekmece evden eve nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da nüfus yoğunluğunun oldukça yüksek seviyede olduğu Küçükçekmece ilçesinde taşınmak durumunda kalanlar için dünya standartlarına uygun nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Herkes için yeni bir eve taşınma gibi bir durumun söz konusu olması oldukça olağan bir durumdur .Ancak geçmiş deneyimlerden dolayı böyle bir durumla karşı karşıya kalmak herkes için korkutucu olabilir. Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız Musa Nakliyat, tüm bu tabuları yıkacak kalitede evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin hiçbir işlem yapmasına gerek olmayacak şekilde taşınma sürecinin tüm aşamalarının yükümlülüğünü alıyoruz. Böylelikle hiçbir eşyanın zarar görmediği ve her işlemin planlı yapıldığı bir taşınma gerçekleştirilebilmektedir. Küçükçekmece ilçesinden İstanbul’un tüm ilçelerine aynı gün içerisinde taşıma gerçekleştirebilmekteyiz. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti için ortalama olarak 2 ile 3 gün aralığında bir nakliye süresi verebilmekteyiz. Ancak net nakliye süresi için ekspertiz çalışması gerçekleştirilmelidir.

Küçükçekmece Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Kurumsal ve profesyonel hizmet sektörü haline gelen evden eve nakliyat sektörünün İstanbul’daki gelişimine yön veren evden eve nakliyat firmamız Musa Nakliyat ile güvenle eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile eşyalarınızı yeni adreslerine taşıyoruz. Eşyalarınızın taşınmasında görevli olan tüm personellerimiz düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor. Böylelikle her nitelikteki eşyaya ve en yeni cihazlara kadar her biri için en güvenli taşıma koşullarını sağlayabilme potansiyeline sahip olabilmektedir. Firmamız Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında eşyalarınız için sigortalamada yapmaktadır.

Firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulan ekspertiz çalışması sonucunda hazırlanacak evden eve nakliyat sözleşmesine ek sigortada yapılmaktadır. Ekspertiz raporunda tespit edilen tüm taşınacak eşyalarınız kayıt altına alınır. Kayıt altına alınan eşyalarınız, nakliye işlemi boyunca firmamız sorumluluğu altına alınıyor. Paketleme işleminin başlamasından en son eşyalarınızın paketlerinden çıkartılana kadar olan sürecin tamamı firmamız tarafından sigortalıdır. Böylelikle herhangi bir tahribat, kayıp vb. olumsuz durumda asla mağduriyet yaşamamanızı yasal olarak güvence altına alıyoruz. Firmamızın Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili olarak bilgi almak veya hizmet talebinde bulunmak için 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş