Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetleri,  şehir içi nakliye hizmetlerine göre daha geniş kilometrede taşımacılığı kapsamına almaktadır. Musa Nakliyat olarak, metropol kent İstanbul’dan Türkiye’nin tüm illerine kurumsal ve profesyonel nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Türkiye’nin tüm illerine yönelik İstanbul’dan gerçekleştirilecek evden eve nakliyat işlemleri için firmamız uzun yıllardır kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz hizmetlerimizin bizde oluşturduğu tecrübe ve birikimle tüketicilerimize her hizmetimizde üzerine biraz daha katarak çözümler sunmaya gayret gösteriyoruz. Uzun mesafelerde taşımanın söz konusu olmasından mütevellit personellerimizle tamamen güvenilir ve profesyonel İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

İstanbul Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız, güvenlik ve hizmet kalitesi gibi faktörlere bağlı olarak İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetlerinde taşıma sırasında araçta tüketicilerimizi bulunduramıyoruz. Yasal zorunluluklar gereğince uyduğumuz bu yaklaşım kapsamında tüketicilerimize daha güvenilir hizmet sunabilmek adına şehirler arası nakliyat sigortası yapıyoruz. Şehirler arası nakliyat sigortası kapsamında eşyalarınız taşıma süresince kaybolma ve tahribata uğrama gibi durumlara karşı yasal statüde güvence altına alınmaktadır. Bununla birlikte şehirler arası gibi uzun mesafeli nakliye işlemleri için sözleşme kapsamında taahhüt ettiğimiz sürede sigorta kapsamında bulunmaktadır. Bu güvenilir hizmet yaklaşımımızla Musa Nakliyat olarak tüm müşterilerimize güvenli şehirler arası nakliyat hizmeti verebilmekteyiz.

Hızlı ve Kaliteli Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetlerinde son derece uzun mesafeler söz konusu olmaktadır. Bu sebeple firma olarak kilometre mesafesine göre değişkenlik gösterecek şekilde 2 ile 3 günlük bir taşıma süresi taahhüdünde bulunmaktayız. Deneyimli ekiplerimiz tarafından eşyalarınız hazırlanan sözleşmede belirtildiği tarih ve saatte eşyalarınız için paketleme ve yükleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Belirlenen randevu saatinde de yeni şehirdeki yeni adrese eşyaların ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmetleri süresince mali veya zaman gibi yönlerden sürprizlerle karşılaşmamanız için firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlamaktadır. Özellikle taşınacak eşyalarınızın nitelik ve yoğunluğuna göre gerekli olan personel sayısı ve nakliye aracı belirlenmektedir. Ayrıca nakliye mesafesi içerisindeki ek maliyet oluşturabilecek ücretli yol, park yeri vb. hususlarda eksper tarafından tespit edilmektedir. Eksper tarafından bu detayları içerecek şekilde hazırlanan rapor, firmamızın tüketicileriyle yapacakları nakliyat sözleşmesine dahil edilmektedir.