Evden Eve Nakliyat

Ev eşyalarının herhangi bir zarara maruz kalmadan bir adresten farklı bir adrese nakliyesi İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinin temelini oluşturur. Evden eve taşıma operasyonları büyük bir dikkat ve titizlik gerektiren hizmet alanlarından birisidir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde taşıdığımız eşyaların sizler için maddi ve manevi yönden büyük değere sahip olduğunun bilincinde olarak operasyonlarımızı şekillendiriyoruz. Taşınan hiçbir eşyanın en ufak bir tahribata maruz kalmadan güvenle yeni adresinize taşınması sürecindeki tüm iş yükünü ve sorumluluğunu üzerimize alıyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sürecinin Tüm Aşamaları

İstanbul Evden eve nakliyat operasyonlarımızda yalnızca uzmanlığı ve tecrübesi mevcut olan personeller görevlendirilir. Bu yaklaşımla siz değerli tüketicilerimizin eşyalarının güvenle yeni adrese taşınması sürecini sorunsuz ve hasarsız şekilde yerine getirebiliyoruz. Eşyalarınızın taşınması sürecinde her aşama hakkında bilgi sahibi olmanız ve güvenilir hizmet anlayışı kapsamında hassas çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliye operasyonlarımızda birimlerimiz tarafından;

  • Ücretsiz ekspertiz (Hizmetlerimize başvurmanıza konu olan eşyalarınızın taşınmasında söz konusu olan tüm detayların tespit ve kayıt altına alındığı ön inceleme sürecidir).
  • Evden eve nakliyat sigortası (Eşyalarınızın nakliye sürecinin tüm aşamalarında firmamızın sorumluluğuna alındığına dair yasal güvencedir).

Şeklinde özel uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Eksper değerlendirmesiyle tespit edilen eşyalarınız için İstanbul evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlıyoruz. Her detayın yasal güvence altına alındığı hizmetlerimiz kapsamında nakliye ekiplerimiz belirlenen tarih ve saatte eşyalarınızı taşımak üzere hazır bulunur. Tüm teknik personellerimiz tarafından eşyalarınızın güvenle taşınması için özel ambalajlama malzemeleri ile kaplanmaktadır. Evinizdeki taşınacak tüm eşyalar niteliklerine ve tasarımlarına en uygun şekilde paketleme unsurlarıyla paketlenmektedir. Beyaz eşya grubu ürünler, giysi dolabı, kitaplık vb. söküm ve monte gerektiren eşyalarınız içinde marangoz ve diğer teknik alan uzmanlarımız tarafından işlemler hassas şekilde gerçekleştirilmektedir.

Musa Nakliyat olarak tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde yalnızca bu işlemler için özel olarak dizayn edilen nakliye araçlarını kullanıyoruz. Eşyalarınızın güvenli ve hijyenik koşullarda taşınması için özel nakliye araçlarıyla taşıma gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliyat sözleşmesinde taahhüt ettiğimiz süre içerisinde eşyalarınızın taşınması sürecini tamamlıyoruz. Evden eve nakliyat uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi veya randevu almak için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.